bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Поліція склала адмінпротокол за використання Молодіжним центром МПвУ радянської символіки


Поліція склала адмінпротокол за використання Молодіжним центром УПЦ радянської символіки
У приміщенні Молодіжного центру УПЦ (МП) у Хмельницькому виявлено російські компакт-диски з зображененням радянської символіки та георгіївської стрічки, які в Україні офіційно заборонені, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Еspreso.tv.

Поліція склала адмінпротокол за використання Молодіжним центром УПЦ радянської символіки
За словами депутата Хмельницької облради Віктора Бурлика, георгіївські стрічки на музичних дисках з радянськими фронтовими піснями "Великій Перемозі присвячується" він виявив разом з побратимами з місцевих громадських організацій. Після цього до Молодіжного центру УПЦ (МП) було викликано "наряд поліції, який зафіксував це правопорушення та склав відповідний адмінпротокол".

"Приміщення, в якому знаходиться цей центр, є міською комунальною міською власністю, та надане попередньою владою в безкоштовне користування. Мене особисто не дивує присутність "сєпарської" символіки в закладах московського патріархату, оскільки це відкритий антиукраїнський елемент, спрямований сіяти розбрат в суспільстві", - написав Бурлик на своїй сторінці у Facebook.

Як видно із наведених ним світлин, у крамниці при Молодіжному центрі Хмельницької єпархії УПЦ (МП) також продаються книги "Російська дівчина", "Російська ікона", о. Ивана Охлобистіна та інша література РПЦ.
Tags: 5-та колона, МПвУ, гібридна церква, предатели, скандалы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments