bitvazaurozay

У Чернігові знайшли дитяче поховання часів Київської Русі

Навпроти Центрального ринку, біля колишнього клубу "Diamond", археологи цими днями  знайшли унікальне дитяче поховання приблизно датоване ХІІ століттям. Така знахідка є рідкістю, адже дитячі захоронення зустрічаються один раз на кілька сотень поховань того часу. Тут за християнським звичаєм похована дитина, якій було приблизно 3-5 років, повідомляє 0462.ua.

За словами організатора розкопок Ігоря Ігнатенка, через те, що це вже є християнським похованням, то ніяких речей поряд з дитиною археологи не знайшли. Дівчинка це, чи хлопчик визначити практично неможливо, адже розрізнити стать за формою кісток, можна лише за скелетом дорослої людини.

Також археолог додає, що поховання виявили на території давньоруської садиби, що свідчить про те, що батьки цієї дитини були доволі заможними та мали неабиякий духовний зв'язок з дитиною.

Раніше на цій ділянці археологи знайшли кілька десятків фрагментів скляних браслетів, два вістря стріл, пружинні ножиці, пряслиця з овруцького шиферу тощо. Це є чергове підтвердження існування в районі «Макдональдзу» та будівлі податкової садиби ремісників часів Київської Русі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.