bitvazaurozay

“Може ще продати танки та літаки?”: українців обурила ініціатива скасувати військовий парад

Українців обурила ініціатива президента Володимира Зеленського скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня.

Своєю думкою з цього приводу вони поділилися в соцмережах.


Так, волонтер Мирослав Гай в корені не згоден з цим нововведенням, вважаючи, що проведення парадів дозволяє наочно переконатися, що українська армія існує.

“У 2014-му, коли нам на фронт все завозили волонтери, мою віру в нашу перемогу дуже сильно похитнула виданий зі складу, новий, плащ-намет зразка 1939 року, про що яскраво повідомляв штамп воєнпрому СРСР. Нові БТР, танки, літаки, які вперше полетіли після відновлення на параді, вся ця яскрава картинка повідомляла – Українська Армія Є”,- написав він у Facebook.

Солідарний з ним і Денис П’ятигорець, який приводить на підтримку параду математичні розрахунки, з якими складно не погодитися.

“300 млн на військовий парад – це марнотратство. 300 млн на переїзд Адміністрації Президента у нове приміщення – це ок. Вітаю, патріоти! Тепер у нас забрали парад. Символ гордості за нашу армію”, – пише він.


У свою чергу, учасник АТО Олексій Петров запропонував свою альтернативу заходу, який хочуть скасувати.

“Пропоную 24 серпня, в День Незалежності України (поки ще не скасували), пройти урочистим маршем по Хрещатику. Зібравши. Подати заявку. Навіть потренуватися і вдарити важкою ветеранською ходою! А очолити парадну коробку може генерал-лейтенант Михайло Забродський. Думаю він буде не проти!”– пише він.

ВОЛОДИМИР МАРКОПОЛЬСКИЙ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.