bitvazaurozay

У ФІЛАРЕТА ХОЧУТЬ ПОДАТИ ДО СУДУ НА АРХИЄПИСКОПА ЄВСТРАТІЯ

В УПЦ КП відреагували на заяви архиєпископа Євстратія (Зорі) на адресу почесного Патріарха Філарета. Свою заяву прес-служба Київського Патріархату виклала у «Фейсбуці».

Зокрема, в ній йдеться, що УПЦ КП готова подати до суду на архиєпископа.

«Ознайомившись з Вашою публікацією у мережі Фейсбук від 07.07.2019 р. та висловами від 25.06.2019 р. щодо хвороби Патріарха Філарета та неадекватності його дій, пропонуємо Вам визнати безпідставність Ваших висловів та принести відповідні вибачення за свою наклепницьку недостовірну інформацію.

За відсутності Вашого особистого спростування неправдивої інформації щодо Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ставимо Вас до відома про звернення до суду з позовом про захист честі та гідності особи», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, речник Київської митрополії архиєпископ Євстратій (Зоря) в інтерв'ю також заявив, що напередодні Об’єднавчого собору минулого року патріарху тодішньої УПЦ КП Філарету лікарі порекомендували вживати препарати, після яких він різко почав втрачати працездатність.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.