bitvazaurozay

В РПЦ не змогли прокоментувати появу дівчини у бікіні на яхті Патріарха Кирила

У РПЦ МП відмовилися коментувати фото з молодими людьми в купальниках на яхті “Паллада”.

За словами користувача, який опублікував кадри в Twitter, фотографії судна зроблені 23 червня.

ЗМІ повідомляють, що яхта “Паллада” досі перебуває на балансі Московської Патріархії і вважається головним плавзасобом Патріарха Кирила (Гундяєва), повідомляє Credo Press.

Заступник голови Відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Вахтанг Кипшидзе розповів радіостанції “Говорить Москва” 1 липня, що не знає про фотографії і про те, хто може користуватися яхтою.

“Мені про це нічого не відомо”, – заявив він.

Компанія “Лукойл” передала в дар Московської Патріархії яхту “Паллада” 2005 року. Про це “Коммерсанту” розповів прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. За даними ЗМІ, вартість яхти оцінюється в 4 мільйони доларів.

2011 року у прес-службі патріарха уточнили, що яхта знаходиться на балансі Московської Патріархії, проте відмовилися розголошувати вартість обслуговування.

На фото, зроблених в Москві 23 червня, зафіксовано, як на Патріаршому плавзасобі розважається компанія молоді. Особливу увагу привернула дівчина у відвертому бікіні. У соцмережах жартують, що молода красуня – черниця, просто вимушена одягнутися по погоді.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.