bitvazaurozay

Колишній мер Києва почав агітувати у храмах РПЦвУ

Колишній міський голова столиці Олександр Омельченко, який балотується у Верховну Раду в Шевченківському району столиці (округ 223), розпочав свою передвиборчу кампанію з агітації в храмі РПЦ в Україні (УПЦ МП). Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Іnfa.ua. Після того як ЦВК зареєструвала Омельченка кандидатом в народні депутати, він уже на другий день завітав до храму …

Колишній міський голова столиці Олександр Омельченко, який балотується у Верховну Раду в Шевченківському району столиці (округ 223), розпочав свою передвиборчу кампанію з агітації в храмі РПЦ в Україні (УПЦ МП).

Про це повідомляє Іnfa.ua.

Після того як ЦВК зареєструвала Омельченка кандидатом в народні депутати, він уже на другий день завітав до храму святих Петра і Павла РПЦвУ, який розташований у Шевченківському районі в мікрорайоні Нивки, де депутатами Київради є Костянтин та Володимир Ялові – зять і сват одіозного Віктора Пилипишина. Обидва входять до фракції “Єдність”, якою керує Омельченко.

Відповідно до законодавства, політична агітація в релігійних спорудах заборонена. Проте настоятель парафії архимандрит Аліпій (Світличний) вже давно є політично заангажованимслужителем. Його сторінка у Facebook насичена публікаціями проти Євромайдану та української влади, яка прийшла після 2014 року. Також в його храмі поширюється проросійська література і фейки про те, що РПЦвУ ніби не підкоряється Московському Патріархату.

На початку тижня, ще до офіційної реєстрації ЦВК кандидата Омельченка, народний депутат України Юрій Левченко повідомив, що екс-голова Шевченківської райдержадміністрації Віктор Пилипишин зробив колишньому меру пропозицію, від якої той не зміг відмовитися, тож і почав балотуватися на цьому окрузі.

Нагадаємо, що раніше архієпископ РПЦвУ запустив кампанію у Facebook з дискредитації двох кандидатів у нардепи, неугодних Московському Патріархату.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.