bitvazaurozay

Богдан запропонував зробити російську офіційною мовою на Донбасі

Керівник Офісу президента Андрій Богдан допустив можливість надання російській мові статусу офіційної на території Луганської та Донецької областей.

Така заява пролунала в інтерв'ю "РБК-Україна". Зазначається, що це може відбутися з допомогою референдуму.

"Ми можемо Донецькій і Луганській області дозволити розмовляти російською мовою, якщо у нас почнеться мир у країні? Ставимо питання – "так/ні ". Якщо можемо, тоді Донецьк і Луганськ спілкуються російською мовою", — сказав він.

Журналісти запитали його чи розуміє він силу прецеденту, Богдан відповів: "Давайте ще угробимо п'ятнадцять тисяч наших громадян на війні?".

При цьому ідея зробити російську другою державною в Україні загалом Богдану не сподобалася. "Ні. Я сам зі Львова, у мене там "б*ндерівці", я за українську мову і я за Україну. Але у нас є проблема, її треба вирішувати. Ми говоримо нескінченно, а нічого не вирішуємо, а треба вирішувати", — сказав він.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.