bitvazaurozay

“Кордони знов діряві”. Зарубіжні гості митрополита Онуфрія виявились агентурою РПЦ

Релігійний публіцист Тетяна Деркач проаналізувала гостей митрополита Онуфрія, які приїхали до України з нагоди Дня ангела очільника РПЦвУ та виголошували заяви на підтримку “єдиної канонічної УПЦ МП”.

Нижче наводимо допис Деркач у Facebook у повному обсязі.

“На святкування дня народження мтрополита Онуфрія приїхали представники 11 помісних церков”.

Серед яких сором’язливо згадано якогось митрополита Корсунського Антонія. І чомусь не сказано, що цей Антоній – Севрюк. Патріарший екзарх Західної Європи, фаворит патріарха Кирила.

Не секрет, що вся “зарубіжка” РПЦ – агентура.

Тут же поруч приткнувся митрополит якийсь Сингапурський Сергій. А хто ж такий Сергій? А це пан Чашин, голова одного з найвпливовіших кланів в РПЦ, наближених до патріарха Кирила. Додамо, що Сингапур вважається канонічною територією Константинополя. Сингапурська єпархія створена в лютому 2019 року як “симетрична відповідь” Константинополю на автокефалію ПЦУ.

Ганьба нашій СБУ. Кордони знов діряві. А РПЦ продовжує лапароскопірувати Україну на пильність до своєї агентури.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.