bitvazaurozay

Філарет заявив про невизнання рішень Священного Синоду ПЦУ

Архієреї, які 20 червня 2019 року проголосили “відновлення УПЦ КП”, не визнають рішень Священного Синоду ПЦУ від 24 червня.

Про це на прес-конференції у Києві оголосив владика Філарет, передає ТСН.ua.

“На рішення Священого Синоду Православної церкви України від 24 червня реагую так само, якби вони це рішення адресували УПЦ МП (РПЦвУ, – ред.). Ми – церква незалежна від них, тому що наш собор був 20 червня і ми там заявили, що не належимо до так званої ПЦУ. Їхні постанови нас не стосуються. Ні постанови. ні покарання. Ми не реагуємо на них”, – сказав він.

За його словами, наразі до Священого Синоду УПЦ КП входить п’ятеро членів.

“Буде і 12 архієреїв, коли ми виростимо. Зараз п’ятеро, а буде не тільки 12, а буде більше”, – додав він.

Нагадаємо, 24 червня на Священному Синоді ПЦУ було ухвалено рішення підпорядкувати Митрополиту Київському і всієї України як їх безпосередньому єпархіальному архієрею всі парафії та монастирі Києва, які до 15 грудня перебували у складі УПЦ КП.

Крім того, було вирішено, що Філарет “втратив канонічні права і обов’язки, пов’язані з управлінням єпархією”. 

У рішенні зазначається, що Філарет вчасно не подав документи на реєстрацію Київської єпархії, тому вважають за можливе перереєстрацію у безпосереднє підпорядкування Епіфанія.

Також учасників “собору” Філарета покарали “за активну участь у діях, спрямованих на збурення протистояння у церковному середовищі”. Так, Преосвященного Іоасафа (Шибаєва), митрополита Білгородського і Обоянського, та Преосвященного Петра (Москальова), єпископа Валуйського, вікарія Білгородської єпархії, виключили зі складу єпископату Православної Церкви України.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.