bitvazaurozay

Українці перемогли: Портнова звільнено!

Близько 22:00 четверга, 20 червня, до протестувальників - студентів у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка приїхав ректор Леонід Губерський. Після розмови зі студентами та активістами ректор
пообіцяв звільнити Андрія Портнова з роботи, а також вибачився за його призначення. Згодом Губерський підписав наказ про звільнення.

"Адміністрація Національного університету ім. Шевченка скасувала наказ про моє призначення в університет. Спокійно приймаю це рішення і продовжую займатися Порошенком", – заявив Портнов.

Нагадаємо: саме Портнов був головним юристом у Януковича і саме Портнов подав кілька позовів проти Порошенка, в тому числі за протистояння російській окупації. Тому популярним серед студентів був лозунг "Портнова- у Ростов!"

Василь Чепурний.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.