bitvazaurozay

УЄФА ДОЗВОЛИВ ЛОЗУНГ "СЛАВА УКРАЇНІ" НА ФУТБОЛЦІ ЗБІРНОЇ

ФФУ затвердила з УЄФА напис на новій формі.

На комплектах нової ігрової форми збірної України нанесено лозунг "Слава Україні". Це дозволив УЄФА, каже президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

"ФФУ звернулася до УЄФА, отримала схвалення і розмістила напис "Слава Україні". Ми отримали добро, такий слоган на підтримку нашої збірної, схвалюється.

Це наша офіційна підтримка збірної, наша гордість. Щоб "Слава Україні" гриміло по всьому світу, щоб ці слова завжди підтримували наших футболістів і на футбольному полі, і поза ним", - пояснив Павелко, якого цитує канал "Футбол".

Тим часом у Росії вже "палає" від нашої футболки. Член виконавчого комітету Російського футбольного союзу Ігор Лебедєв розкритикував форму нашої збірної

"У нас немає прикладів, щоб на футбольній формі гравців тієї чи іншої країни національної команди наносилися якісь гасла. Там є цілком певний набір речей, які можуть бути нанесені. Ця назва країни, прізвища гравця, його номер і герб країни, але жодних гасел на футбольній формі не передбачено. Я вважаю, що відповідний комітет ФІФА або УЄФА повинен розглянути це.

Йдеться про те, що політика і спорт несумісні, йдеться щодня. Але, тим не менше, ми бачимо, що, на жаль, все одно політика вторгається в усі сфери нашого життя, в тому числі і в спорт", - заявив Лебедєв  в ефірі радіостанції "Говорит Москва".

Причому, Лебедєв лукавить, адже на офіційній формі збірної Росії на ЧС-2018 був розміщений лозунг "Разом до перемоги".

Зазначимо, що всі написи і принти на ігровій формі мають бути узгоджені і затверджені ФІФА або УЄФА - залежно від того, під егідою якої організації проходить турнір.

Нагадаємо, на Чемпіонаті світу-2018 "Слава Україні" розгнівило росіян. Як відреагували в країні-агресорі на відео з Вукоєвичем та Відою у Росії влаштували нападки на захисника збірної Хорватії Домагоя Віди за відео зі словами "Слава Україні".

Віда грав за київське "Динамо", і разом із Огненом Вукоєвичем, який наразі працює у структурі "біло-синіх", записали привіт своїм друзям. Відео потрапило у соцмережі та чомусь дуже розізлило росіян.

 https://tsn.ua/prosport/uyefa-dozvoliv-lozung-slava-ukrayini-na-futbolci-zbirnoyi-u-rosiyi-vzhe-palaye-1212447.html?fbclid=IwAR2YCxq2viPbxP9gAfT-ohk8Y8AfjnM5VHf_iQSKqAb5_SRupJ1IUaEm5m0

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.