bitvazaurozay

Троїцька поминальна субота припадає на 15 червня

Свято є перехідним і залежить від дати Великодня. У цей день прийнято згадувати померлих родичів.

Напередодні свята Трійці в Україні прийнято відзначати Троїцьку суботу. Свято не має конкретної дати і залежить від Великодня.

Традиційно Троїцьку суботу відзначають на 48 день після святкування Великодня. У 2019 Вселенська поминальна субота припадає на 15 червня.

Цей день присвячений поминанню покійних родичів і підготовці до Трійці. Віруючі проводять час в молитвах, відвідують церкви.

Незважаючи на те, що в день Вселенської батьківської суботи поминають покійних, віддаватися скорботі в цей день не прийнято. Необхідно згадувати хороше про близьких і зібратися на сімейному поминальному обіді. Також віряни просять у святих благополуччя і здоров'я.

Також прийнято відвідати могили померлих родичів, прибрати там, помолитися. В церкві нагадують, що не потрібно вживати на кладовищі спиртні напої, а частування необхідно роздавати зустрічним людям, а не залишати на могилі.

У храмах і церквах під час поминальних служб священнослужителям можна подати записку з іменами тих, за кого ви просите помолитися.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.