bitvazaurozay

На Зеленського подали до суду через скасування указів Порошенка

На президента України Володимира Зеленського подали до суду через його рішення скасувати укази попереднього глави Петра Порошенка.

Як повідомляє держпортал "Судова влада України", член Вищої ради правосуддя Андрій Василенко подав судовий позов до Касаційного адміністративного суду.

Він вимагає, щоб суд визнав протиправним і скасував указ Зеленського, яким 10 червня скасували його призначення до ВРП за квотою глави держави. Також Зеленський своїм указом скасував призначення іншого члена ВРП Михайла Ісакова.

Розглядати позов буде склад суду з п'яти суддів. Доповідачем визначений суддя Ігор Дашутін.

Крім цього, 12 червня Вища рада правосуддя опублікувала повідомлення, в якому зазначила, що Василенко й Ісаков написали заяви про надання їм відпустки без збереження заробітної плати.

На сайті адміністрації президента опубліковані укази Володимира Зеленського №358/2019 і №359/2019 від 10 червня про скасування указів від 13 травня 2019 року №217 і №218 "Про призначення члена Вищої ради правосуддя".

Також в Адміністрацію президента "для проведення бесід" 11 червня при запросили трьох секретарів Дисциплінарних палат Вищої ради правосуддя.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.