bitvazaurozay

Ієромонах і секретар єпархії УПЦ КП відсвяткував День Росії

10 червня ієромонах Андрій Горчаков, секретар Богородської єпархії колишньої УПЦ КП, що знаходиться в Московській області Росії, відзначив річницю свого чернечого постригу, а також взяв участь у святкуванні Дня Росії в Києві, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку ієромонаха у Фейсбуці.

10 червня Посольством Російської Федерації в Києві був організований державний прийом з нагоди Дня Росії. На заході були присутні представники дипломатичного корпусу, ділових кіл, наукової і творчої інтелігенції, ветерани, члени громадських організацій, російські співвітчизники. Серед запрошених був і Андрій Горчаков.

З вітальним зверненням виступив тимчасовий повірений у справах Росії в Україні А. П. Лукашик. Дипломат наголосив, що Росія йде шляхом, який дозволить "сохранить  Россию как цивилизацию, основанную на собственной идентичности, на многовековых традициях, на культуре наших народов, ценностях и наших традициях".

Серед інших виступ мав і о. Андрій Горчаков, він привітав присутніх з Днем Росії, а під час довільного спілкування гостей і Лукашика сфотографувався з дипломатом.

"В своём поздравительном выступлении я, как Глава Княжеского Дома Горчаковых, обратил внимание многочисленных представителей иностранных государств на огромный вклад в мировую дипломатию выдающегося государственного деятеля, Министра иностранных дел (1856-1882 гг.), канцлера Российской империи А.М. Горчакова, чей 220-летний юбилей в прошлом году отметила мировая общественность, а Домом Горчаковых были основаны ежегодные "Горчаковские чтения", посвящённые жизнедеятельности славного представителя нашего рода, лицейского друга А.С. Пушкина. Всех друзей и коллег в России поздравляю и желаю жить в мире и согласии", - зазначив Андрій Горчаков на своїй сторінці у Фейсбуці.

Цього ж дня, 10 червня, священик згадав у Фейсбуці про свій чернечий постриг: "Рівно рік тому, 10 червня, на другому тижні після П'ятидесятниці, в День всіх святих землі Руської Високопреосвященнійшим Митрополитом Богородським Адріаном я був рукопокладений в сан пресвітера і прийняв чернечий постриг з ім'ям Андрій, на честь Святого апостола Андрія Первозваного".

Нещодавно, 14 травня 2019 р., митрополит Адріан (Старина), ієрарх ПЦУ, керуючий Богородською єпархією колишньої УПЦ КП, що знаходиться в Московській області Росії, видав указ про призначення секретарем єпархії ієромонаха Андрія (Горчакова).

Андрій Горчаков, який фігурує в указі митрополита Адріана як ієромонах, вже давно заявляє, що він князь з княжого роду Горчакова, який походить з часів Київської Русі, єдиний нащадок династії Рюриковичів, що проживає в Україні.

Протягом багатьох років Андрій Горчаков відомий участю у різних світських та релігійних заходах, де презентує себе як князя.

Зокрема, у 2010 році він брав участь в одеському «Російському марші», де виступав за об'єднання України, Росії та Білорусі у «Святу Русь».

У 2012 році він заявляв, що головним чином співпрацює з Одеською та Миколаївською єпархіями УПЦ (МП).

У 2013 році на реріхівській конференції в Одесі Андрій Горчаков доповідав про духовне єднання народів. 

У 2017 р. Андрій Горчаков значиться як меценат і повноважний представник Української Ради Миру, який нагородив патріарха Філарета орденом. В тому ж році в інтерв'ю журналу Ukrainian Fashion він розповідав, що напередодні свого 35-річного ювілею отримав третю освіту — богословську.

На своїй сторінці у Facebook він також називає себе ігуменом скиту преподобного Сергія Радонезького.Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.