bitvazaurozay

Вони обдурили самі себе як дітлахи які купилися на солодкі казочки педофіла

За дослідженнями Центру Разумкова під час президентський виборів частка виборців Зеленського які хочуть відходу від Росії, членства в НАТО та розвитку української мови становила трохи більше 50%. Я сам знаю кілька палких патріотів, які щиро голосували за Зеленського (бо «свинарчуки», бізнес на крові, офшор та інший набір казочок від противників Порошенка). Дивлюся на них зараз. І бачу що у них розпач і нерозуміння – що відбувається?

Тобто зовні вони продовжують вдавати упевненість і бадьорість. Продовжують повторювати як заведені «аби не Порох», або співати мантру «Вові заважає Верховна Рада». Але, як то кажуть – очі не брешуть. Їхні сяючі від щастя після виборів президента пики наразі еволюціонували в мармизи глибокої задумливості. І є від чого.

У Дніпрі по 25-му мажоритарному округу балотуватиметься блогер Макс Бужанський – ідейний противник Майдану, людина що ностальгірує за СРСР, тепло відгукується про Сталіна, а українську мову вважає «методом красти».

Там же у Дніпрі по мажоритарному округу від партії «Слуга народу» балотуватиметься Віталій Криворучко, працівник СБУ часів Януковича і особа яка особисто курирувала розгін Євромайдану у Дніпрі.

У списку партії «Слуга народу» під номером 89 до Верховної ради іде професор і експерт кандидата Зеленського під час президентських виборів Олександр Мережко. Цей експерт свого часу стверджував, що матеріальне та моральне відшкодування жертвам Голодомору та їхнім нащадкам має покрити Україна (стаття "Украинское государство и голодомор", видання "Свобода" №6, 2007 р.). А от вам ще: «украинский язык как язык государственный становится инструментом репрессии по отношению к тем, кто говорит и думает с помощью русского или другого языка, что неизбежно подрывает стабильность украинского общества» - стаття «Сон разума: украинский национализм как идеология», «Політе», 17 квітня 2007 р. Гарний експерт?

Нарешті, справжній «пир духу» готується на 223-й виборчій дільниці, де від партії «Слуга народу» балотується ресторатор і телеведучій Микола Тищенко, у 90-і відомий як «Коля Оболонський» і колишній «бригадир» в ОПГ Савлохова. На рахунку його чимало й інших подвигів. Нові обличчя – ви ж розумієте? І це лише кілька прикладів.

У соцмережах поширюють інформацію про те, що місця в партії «Слуга народу» банально… продають. Дописувачі називають різні цифри – від 300 тисяч долларів., до 2 мільйонів. І повідомлень багато, у тому числі – від волонтерів, які й досі симпатизують президенту Зеленському. Що відбувається?

А відбувається звичайна українська політика. Об яку розбивається будь-яка ейфорія. У Зеленського нема політичного досвіду, він не має партії з історією, тому він просто не здатен контролювати своє оточення. А його штабісти вже відчули, що натрапили на золоту жилу і тому за всяку ціну намагаються цим скористатися. Тому – продаж місць. Тому – уже договірняки і як похідне – стрьомні люди у депутатах. І вже повірте – потрапивши до ВР всі ці люди розвернуться так, що байки про «свинарчуків» видаватимуться казочками на ніч. У Порошенка в корупції звинувачували і Кононенка, і Грановського, і Гонтареву. Обґрунтовано чи ні – розбиратися мусить суд. Але. Кононенко відсунув Коломойського від «Укрнафти». Завдяки Грановскому були знайдені і повернуті кошти Януковича. Гонтарева вичистила банківську систему країни. Як ви гадаєте, персонажі які ідуть зараз від партії «Слуга народу» зроблять хоч чверть від зробленого Кононенком або Гонтаревою?

Писав неодноразово – і повторюся ще. Зеленський може обіцяти своїм виборцям все що завгодно. Але йому ніколи не подолати в українцях власне українців – українське жлобство, патерналізм та звичку працювати із середньою продуктивністю 3 долара на годину (а не 60, як у Німеччині). Бо саме це, а не зловісна корупція – корінь наших бід. Те, у чому звинувачували Порошенка – домовленості зі стрьомними осібами, це те вдаватися до чого буде приречений кожен президент України. От тільки не кожен зможе впровадити децентралізацію та завести в Україну «Ryanair» та «IKEA». Про досягнення рівня Томосу, я краще промовчу.

Шанувальники Зеленського наразі не усвідомлюють, що вони обдурили самі себе, як дітлахи які купилися на солодкі казочки афериста. І вже повірте – швидко вони це не визнають. Українці ніколи не пробачають свій неправильний вибір тим, хто зробив правильний. Проте ейфорія уже проходить. Якою ненавистю до Зеленскього вона обернеться вже за рік – мені бракує уяви.

Замислюватися шанувальники Зеленського уже починають. Все просто. Казка – закінчується.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко.

https://fakty.ua/307932-za-mesto-v-spiske---2-milliona-doll…

https://www.obozrevatel.com/…/pri-yanukoviche-byilo-luchshe…

https://www.obozrevatel.com/…/otvechal-za-razgon-majdana-v-…

https://comments.ua/…/661987-zelenskiy-vzyal-partiyu-bivshe…

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.