bitvazaurozay

Баба Яга в тилу врага

Victor Tregubov:
Знаєте, що найсмішніше?
Що Мендель просто не дуже довго думала над відмазкою Кучми та свого шефа. Тому замість того, щоб вигадати щось цікаве, зробила тупу проекцію з ізраїльско-палестинської історії. Мовляв, ну, так, стріляємо по лікарнях, але лише тому, що з них стріляють в нас.
Проблема в тому, що на нашу історії це не натягається. Ні, наші не руйнують лікарні. Можливо, з фази активних бойових дій 2014-го року ще щось можна витягти схоже на ураження цивільних об'єктів (але й тоді не прицільно, а через промахи), але у 2019 році казати, що, мовляв, наша арта працює по цивільних будівлях, щоб збити звідти ворожий міномет - це навіть не помилка і не альтернативна трактовка, це просто відверта брехня.
Таким чином, щоб прикрити страшну брехню людини з сумнівним статусом, людина у статусі речникам президента вигадала ще більшу та страшнішу.
Речник президента України оббріхує українську армію.

Здається, в Дарки Чепак деградація з людини в регіонала зайняла десь кілька місяців. Можливо навіть з півроку.
Iuliia Mendel із перетворенням з журналістки, за яку радісно повписувалися низка моїх знайомих - мовляв, о, й в команді президента нормальна людина з'явилася - у колонію людиноподібної плісняви впоралась за три дні.
Прогрес. Беззаперечний прогрес.

Роман Шрайк:
мне нравится, как проходят выборы.
с песнями, танцами, праймериз, шаурмой и белоножками. с кучей странных альянсов и наивных надежд.
серьезно. настолько нравится, что я за то, чтобы все это отменить и провести на бис еще разок - к октябрю. заодно и проблем с конституцией не будет.

Дмитрий Чекалкин

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.