bitvazaurozay

Цікаво спостерігати як довго це суспільство буде сп’янілим. Коли прийде бодун?

Відомий український письменник Юрій Андрухович не голосував ні у першому турі, ні в другому за Зеленського. Він дотримується жорсткої риторики до сучасної влади в Україні та народу, який її обирав.

В інтерв’ю телеканалу Белсат він розповів про свої претензії до президента України Володимира Зеленського та оцінив його перші кроки на посаді. 

«Ну яка це діяльність? Поїв шаурму на камери… Усе на камери. Це людина-фейк, порожнє місце. Цікаво спостерігати, як довго це суспільство буде сп’янілим. Коли прийде бодун? Треба пройти через похмілля. Я хотів би, щоб усе було якомога гірше зараз. Щоб долар по сто, щоб дефолт. Інакше ж не протверезіють», – розповів Юрій Андрухович.

Також він стверджує, що так вирішив народ, тому це треба пережити і сподіватися, що все якнайскоріше зміниться: «Що ми можемо змінити? Ми не маємо іншого народу. Це ж все від нього. Він носій влади, він «наголосовує» і президентів, і парламент, і все на світі своїм вільним рішенням. Йому ніхто не приставляє кулемет до лоба, як, напевно, білорусам, і каже: «Голосуйте за бацьку». В Україні такого не було, вся ця народна глупота себе показує без зовнішнього примусу».

«Це кумедно, я готуюся, як кажуть, поржати. Я буду ржати тим активніше, чим гірше все буде навколо. На інше ми не заслужили», - підсумував Андрухович.

https://zik.ua/news/2019/06/06/andruhovych_suspilstvu_treba_proyty_cherez_dolar_po_sto_i_defolt__inakshe_ne_1588409

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.