bitvazaurozay

На першій сторінці останнього номера районної газети «Маяк» опубліковано неправдиву інформацію

Увага! Репост!
Корюківська міська рада інформує, що на першій сторінці останнього номера районної газети «Маяк» опубліковано неправдиву інформацію. В проплаченому (на правах реклами) матеріалі написано про те, що в Корюківці суботнє дитяче свято організоване громадянином Ігорем Рибаковим.

Офіційно заявляємо, що це є брехнею і маніпуляцією. Організаторами заходу виступили Відділ освіти, культури, молоді та спорту, Центр надання соціальних послуг, Публічна бібліотека, а також ГО «Альтернатива» та Корюківська молодіжна рада. Гостями заходу стали артисти та музиканти з Сосницької ОТГ, які прибули до Корюківки з дружнім концертом. Захід профінансовано коштом міського бюджету. Організатори до вказаного громадянина за допомогою не зверталися та не отримували від нього жодної підтримки.

У замовному матеріалі також сказано, що такий «подарунок» він зробив дітям у Городні, Сновську, Семенівці, Ногороді-Сіверському, Сосниці та Коропі, хоча День захисту дітей у цих громадах так само організували місцеві ради. Припускаємо, пан Рибаков міг не знати, що вертикаль, через яку він керував всім округом, - зламана децентралізацією. І тепер місцеве самоврядування здатне не лише організувати, а й профінансувати подібні заходи.

Також зазначимо, що 8 червня корюківські «Віоліночки» та естрадний оркестр «Gorod Band» з Городні відкриватимуть новий мистецький проект у Корюківці, який присвячений 130-річчю з Дня народження Олександра Корнієвського. Аби запобігти подальшому обману наших громадян, забігаючи наперед, Корюківська міська рада інформує, що до проведення даного фестивалю та візиту гостей з Городні, і тим паче до народження відомого бандуриста Олександра Корнієвського пан Рибаков НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ!

UPD. За зміст реклами несе відповідальність рекламодавець, а не газета.

Корюківська міська рада

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.