bitvazaurozay

Депутат Євген Мураєв почав служити в УПЦ (МП)

Народний депутат України Євген Мураєв завдяки протекції свого колеги — голови фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Вадима Новинського — почав прислужувати іподияконом в УПЦ (Московського Патріархату), повідомляє Gazeta.ua.

Прес-секретар спікера Верховної Ради Андрія Парубія Андрій Ковальов оприлюднив нещодавно у Facebook фото з Мураєвим у відповідному церковному вбранні. "Олігарх Вадим Новинський підтягнув свого друга Євгена Мураєва в іподиякони митрополита Бориспільського Антонія (Паканича). Фото з богослужіння у Єрусалимі у Велику Суботу", - підписав Ковальов фото, на якому Мураєв служить при архієреї під час його священнодій.

Зовсім недавно, 7 травня, глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій зробив дияконом генерального директора компанії Вадима Новинського — Олексія Пертіна. Сам Новинський також час від часу прислуговує впливовим архієреям УПЦ (МП).

Слід зазначити, що депутат Мураєв виступає проти декомунізації та за збереження символів комуністичного режиму як «історичної і культурної пам'яті». Будучи депутатом парламента, фактично не бере участі у його роботі — у 2017-18 роках Мураєв пропустив понад 99 % голосувань у Верховній Раді.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.