bitvazaurozay

Україна має диктувати умови. Вона переграє Москву в судах а не навпаки

Абсолютно неадекватна реакція Зеленського на Радісну новину про те, що трибунал ООН зобов'язав Росію звільнити українських моряків, яких вони взяли в полон восени минулого року. Ця робота лежить в тому самому руслі, що і виграш Нафтогазу в суді над Газпромом, Ощадбанку в суді над Росією за втрачене майно. Тільки в цьому випадку виграш важливіший, бо мова про людей, про наших громадян, які трималися мужньо і наполягали, що вони військовополонені. Тобто Україна переграла Росію на міжнародній арені.

А Зеленський заявив, що звільнення наших моряків означатиме від Росії готовність припинити війну. Така заява - підігрування Росії. Вона відкриває простір для фантазій нової команди, мовляв, Росія хоче припинити війну і ми маємо рухатися на зустріч. Хоча, якщо Росія звільнить наших моряків,то це буде лише виконання рішення міжнародної судової інстанції. Росія брала на себе зобов'язання виконувати їх. Тому це ніякий не жест доброї волі з боку Росії, а просто вимушені кроки, якщо, звісно, Москва виконає вердикт, в чому я сумніваюся. Однак, всяке може бути. Тож, ніякого руху на зустріч з боку України, ніякого підігрування Росії з боку Києва бути не повинно. Україна має диктувати умови. Вона переграє Москву в судах, а не навпаки.

А про готовність до завершення війни свідчитиме повернення добровільне, а не за рішенням суду, нашиих політв'язнів і територій. Все інше профанація.

Ще зверну увагу, що суддя від Росії голосувала проти цього рішення. Так що тим більше ніякої доброї волі з боку Москви нема.

Юрій ЛУКАНОВ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.