bitvazaurozay

І ми їм ще допомагаємо втрачаючи через санкції свої кошти?!

Спостерігаю за тим, як реагують буратінофіли на хаотичні тєлодвіженія отого дивного багатоликого утворення, що йменує себе "Зекоманда" і продукує в ефір настільки різні меседжі, що здорова людська психіка просто не може сприймати їх усі всерйоз.
Но ніт.
Заклики до Пороха про допомогу і визнання успіхів у реформах мирно співіснують у їхніх головах із закликами до звільнення реформаторів.
Гнівні пости "у-Зєлєнского-заявілі" про жорстоку боротьбу з корупцією чудово корелюються у них із виявленим у сім'ї Буратіни незадекларованим майном, ще й придбаним у сумнівний спосіб.
Вони однаково радісно влибаються на клоунські заклики до Порошенка рубати руки корупціонерам і на заяви буратіниного піарника про те, що Президент, виявляється, не має на це повноважень.
Нарешті, на сцену спокійно і впевнено виходить Карабас і чесно каже: "Рєбзя, ми вас красіво поімєлі. Порох програв, тому що в нього не було каналу "1+1", який промив вам мізки. А на сході країни - громадянська війна, як вам давно вже розказують рашистські медіа. І на економіку України мені начхать, кстаті."
Но ніт.
Зе-хом'ячкам і далі ніде нічо не тисне.
Найцікавіше спостерігати за тією небагаточисельною частиною зеленого табору, у якої все ж таки є мізки. Як мінімум, влибаються вони вже трохи натужно. Я розумію, що свою помилку вони навряд чи визнають. Це властиво людській натурі: визнавати власні помилки важко і страшенно неприємно. Не кожен на це здатен.
Але я нагадаю, єслі шо. Кожному. Бо я бачу, як дивиться зараз на нас світ. Я фізично відчуваю подив і зневагу. Схоже він дивився на британців після голосування за Брекзіт. Тільки в нашому випадку це не просто подив і зневага. Це ще й виразне "і ми їм ще допомагаємо, втрачаючи через санкції свої кошти?!"
Британці намагаються якось пропетляти і ледве оговтуються від шоку через власну тупість.
Для нас тупість 73% може обернутись не просто шоком і соромом. У нас війна. НЕ громадянська.

Natasha Dembitska

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.