bitvazaurozay

Всі ці люди принесли Україні багато зла часто невиправного що геть нівелює їхні заслуги


МАРАЗМАТИЧКА? УКРАЇНОФОБКА? ХТО ВОНА?
Недавно на телеканалі «Прямий» говорила Ніна Матвієнко. Торочила таке, що Матвій Ганапольський заледве що за голову не хапався – слова наче з вуст чи то викінченого шизофреніка, чи то найпідступнішого ворога України.
Ось кілька цитат:
"Кажуть, що в Криму страждають татари... Та в наших селах убогість гірша, ніж у татар."
"Я цю війну на Донбасі не розумію, хто і за що там... Кажуть, що росіяни... Може, і правда. Та я не знаю кому вірити..."
"Люди дякували під адміністрацією... Ні, я би дякувати Порошенкові не пішла."
Ганапольський: "Чому росіяни, начебто брати наші зрадили Україну, пішли проти нас війною?"
Матвієнко: "То все залежить від нас... Від Бога... Може, щось не так робимо, не вміємо прощати."
"Майдани? Що з них? Та ті майдани використовують політики тільки під себе".
Маразматичні Нінині мудрування про Єгипет, піраміди, наші корені, князів, королів, царів тощо і згадувати не хочеться. Як і спогади про закоханих братів та дулі у воротах. Бо все це викликало у присутніх глядачів гучний регіт.
Її називають старою маразматичкою, багато хто просто українофобкою у вишиванці, а дехто в розпачі розводить руками й не знає, що й думати, мовляв, як і звідки взялося таке огидне явище в нашій славній Україні.
Певен, недугою, якою уражена сердешна Ніна Матвієнко, слабують чимало наших одноплемінців. Одні більшою, другі меншою мірою. Назва недуги - інфантилізм, себто, нездатність реалістично сприймати дійсність, відчувати баланс між суттєвим та несуттєвим і фатальна схильність засліплюватися другорядним на шкоду головному.
У Ніни Матвієнко ця недуга (а фактично ґандж психіки!) проявляється в особливо гіперболізованих формах.
Утім, таких як ця перестаріла екзальтована співачка серед відомих людей в Україні є доволі багато. Згадайте Степана Хмару, Надю Савченко, небіжчика Бузину, та й Лариса Ніцой до тої ж когорти належить й інші. А ще згадайте історію - Володимира Винниченка ("Україна або соціялістична, або хай не буде ніякої!!!") чи Пантелеймона Куліша ("Козацтво - найбільше наше зло, славлю Єкатєріну Другу, що зруйнувала його!!!"). Всі ці люди принесли Україні багато зла, часто невиправного, що устіль нівелює їхні заслуги.
Ось і Ніна Матвієнко - скільки шкоди вона вже принесла рідному народові, не усвідомлюючи що чинить своїми безглуздими й дикими заявами. Гадаю, що до неї і таких, як вона, належить ставитися як до психічно хворих, а, отже, ізолювати - принаймні не випускати в публічний простір, позаяк українці в своїй масі й так дуже сприятливі до інфантилізму - 73% голосів за віртуальну картинку «Зе» це виразно засвідчили.
Біда Україні, та й годі!!!

Alexey Emeliyanov

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.