bitvazaurozay

РПЦ ЗАКЛИКАЛИ "ВМИРАТИ" ЩОБ ПОВЕРНУТИ ОДЕСУ


Священик РПЦ, протоєрей Всеволод Чаплін закликав рятувати росіян в Україні від трагедій, подібних до пожежі в Будинку профспілок в Одесі, і повернути Росії українські землі навіть ціною життя.

Заявою про події 2 травня 2014 відзначився він у своєму Telegram-каналі "Православная политика", пише Обозреватель.

"Пам'ять жертв Одеси, яку ми здійснюємо в Великодні дні, дає надію на перемогу. На те, що розділений російський народ – народ Великоросії, Малоросії, Білої Русі – возз'єднається. Для цього влада Росії має перестати боятися Заходу, як злякалися в 2014 році, кинувши на поталу злу російських людей в Одесі, Харкові, Миколаєві", – йдеться в заяві.

Чаплін також зазначив, що вірить у перемогу і закликав згадати слова Суворова: "Ти росіянин! Знаєш трьох сестер – Віру, Надію і Любов. З ними слава і перемога, з ними Бог"!

"Коли російська людина боялася померти і знищити ворога в ім'я Христове, заради порятунку рідних людей?" – додав він.

Крім цього, Чаплін опублікував так звану "резолюцію" громадянської акції "Пам'ятай Одесу" в Москві, в якій вкотре розповів про "звірства української влади".

"Будівлю обстрілювали і закидали пляшками з горючою сумішшю, пожежникам не давали гасити вогонь, тих, хто сяк-так вибрався по мотузці, били; били і медиків, які намагалися надати їм допомогу. Люди розбивалися на смерть, вистрибуючи з вікон, задихалися в диму, багато хто загинув від куль. Масове вбивство учасників мирної акції протесту, які виступали проти ф*шизму, за національну рівноправність і єдність з Росією, справедливо нарекли "Одеською Хатинню", – написав він.

"Ми засуджуємо необандерівщину як абсолютне зло, прояви якого повинні зустрічати нульову толерантність. Ми закликаємо владу Росії і всіх людей доброї волі не йти на жодні компроміси з цим злом, на жодне угодовство з ним, на жодні переговори з "політиками", які підтримують це зло", – продовжив Чаплін сипати образами.

Крім того, в заяві зазначено ще кілька абсурдних вимог:

• визнання "Донецької і Луганської Народних Республік" із боку Росії;

• визнання російського народу розділеним і таким, що має право на возз'єднання ("В Конституції нашої країни слід ясно констатувати: росіяни та представники інших корінних етносів нашої країни, що перебувають поза її нинішніми кордонами, є частиною її народу");

• повне відновлення цивільних і політичних прав російського і російськомовного населення, прихильників русского міра в Україні.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.