bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

СБУ відкрила кримінальне провадження за підтримку Одеською міськрадою Московського патріархату

Депутат Одеської міськради Anna Pozdnyakova ще минулого року виявила факт прихованого фінансування московської церкви на суму 2,2 млн.грн на рік, яке начебто йде на утримання пам'ятки архитектури - Спасо-Преображенського собору УПЦ МП. Депутат заявила, що таке відношення до церкви Московського патріархату вносить розбрат у конфесіональну середу, та взагалі не ясно, на яких підставах міськрада може фінансувати установу, яка не є комунальною.

Проте проблема більш глибока, адже частина православної церкви Московського патріархату стала важливим елементом так званої «гібридної війни» Росії проти України. Існує ціла мережа священиків, що активно допомагають російським бойовикам на Сході, а Росія готувала диверсії на Сході України під прикриттям церкви та патріарха Московського Кирила.

За даними журналістів, до сепаратизму причетний і митрополит Одеський Агафангел. Початком трагедії в Одесі, за даними газети «Сегодня», були снайперські гвинтівки й автомати, які роздав парафіянам священник одної з церков міста одразу після проповіді про святу Русь.

Сподіваюсь, що в результаті розслідування фінансування московської церкви буде припинено, а винні особи будуть притягнені до відповідальності!
Tags: 5-та колона, МПвУ, СБУ, гібридна церква, предатели
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments