bitvazaurozay

Все буде добре навіть при негативному розвитку подій під час 2 туру

Не знаю як все це змонтують телеканали, але вживу враження такі. Сектор Зе на трибунах тільки наполовину заповнений. Сектор Зе на полі - напівпустий. Практично нема українських прапорів та символіки. Проте спочатку бігали з зеленим, потім сховали. Багато бабусь на виході намагались вести дискусію, але чомусь скочувались до часів срср. Оплесками та гудінням підтримували переважно ті, що на трибунах. Фан зони було не чути.
Сектори відведені прихильникам Порошенко заповнені. Фан зона на полі теж. Практично кожна група з національними прапорами. Багато відомих облич. Зустрів Іру Довгань, Рефата Чубарова,Мустафу Джемільова, знайомих військових та волонтерів. Дуже голосно підтримували. Під час виступів Зе, коли він намагався перейти на російську, гуло так, що закладало вуха. Порох пройшов до трибуни Зе,через купу людей двічі. Після дебатів залишився подякувати всім хто прийшов. Багато з Зе трибун, залишились послухати його виступ теж. Зе в супроводі численної охорони, здуло одразу по закінченні. Після цього стадіон ще співав гімн та марш ВСУ. Люди з фан зони Порошенка довго фоткались та знайомились один з одним. Є якесь відчуття, шо все буде добре.Навіть при негативному розвитку подій під час 2 туру.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.