bitvazaurozay

Це не показуха. Це те як змінилася Україна

Коли я приїхав на фронт, і запитав тих людей, які там проживають: що є найбільшим аргументом для повернення окупованих територій під суверенітет України? Мені сказали: головне для нас – це поїхати у Маріуполь. Нам їхати до Маріуполя півтори години. Ми ж звикли, що це як повітря.

Кажуть, знаєте, що нас найбільше вражає? У Маріуполі комендантської години немає. Ви ж після 10-ої можете ходити! У вас, як заходиш у ресторан, туди не заходить бородате бидло з автоматом і не тягне вас на підвал! І не ґвалтують дівчат. Ви це не цінуєте!

І місто у вас світле, освітлення є. І в магазинах у вас солдати без зброї купують йогурти і фрукти, а не сфальсифіковану горілку. І ви мрієте по безвізовому паспорту з’їздити за кордон. І будуєте парки. Це не показуха. Це те, як змінилася країна. І ми бачимо, на що вони перетворили Донецьк."

Володимир Цибулько.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.