bitvazaurozay

На Житомирщині 38 релігійних громад вже провели збори та прийняли рішення про приєднання до ПЦУ

На Житомирщині прихожани 38 релігійних громад вже провели збори та прийняли рішення про приєднання до Православної Церкви України. Із них 10 громад – уже офіційно перереєстрували статути та змінили канонічну підлеглість. Про це повідомляє Главком з посиланням на прес-служба Житомирської ОДА. Відповідно до розпоряджень голови ОДА Ігоря Гундича, статути релігійних організацій у новій редакції перереєстрували …

На Житомирщині прихожани 38 релігійних громад вже провели збори та прийняли рішення про приєднання до Православної Церкви України. Із них 10 громад – уже офіційно перереєстрували статути та змінили канонічну підлеглість.

Про це повідомляє Главком з посиланням на прес-служба Житомирської ОДА.

Відповідно до розпоряджень голови ОДА Ігоря Гундича, статути релігійних організацій у новій редакції перереєстрували після зборів прихожан у:

  • с. Ворсівка, смт Гранітне, с. Маклаївка, с. Федорівка Малинського району;
  • м. Андрушівка;
  • с. Бондарівка та с. Ушиця Коростенського району;
  • с. Сінгури Житомирського району;
  • с. Малий Браталів Любарського району;
  • смт Народичі.

Повідомляється, що загалом до ПЦУ на Житомирщині виявили бажання приєднатись 38 релігійних громад, з яких 2 – с. Станишівка Житомирського та с. Романівка Романівського районів – провели збори минулого тижня.

У ОДА зазначилим, що у Житомирському районі вже 7 громад провели збори щодо переходу із РПЦ в Україні до ПЦУ.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.