bitvazaurozay

Що пов'язує Новоросію, БЮТ і Московський патріархат?

2008 рік. Чернігів. Протистояння довкола храму Святої Великомучениці Катерини.

На першому фото ми бачимо ганчірки так званої Новоросії (знизу підпис - общее отечество). Були ще шмати ХНР і ЛНР. Як бачимо, проект Новоросія був запланований задовго до подій на Майдані. Майдан, радше, став запобіжником його реалізації.

На другому фото - масовка під назвою Хресна хода із московських козачків, представників євроазійського союзу, русского национального единства та адептів Наталії Вітренко (справжнє прізвище Дубінская). Всіх їх об'єднує служіння Москві, різниця лише в кураторах.

На третьому фото - архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій Московського патріархату, який очолював майже всі шествія довкола Катерининської церкви, який благословляв на протистояння працівника ФСБ в рясі Алєксандра Лєдового і який нині активно відхрещується від підтримки останнього. Та, як сказано, рукописи не горять. Ліцезріть!

Фото 4 - так званий похідний намет УПЦ МП з промовистою вивіскою "Наш патриарх Кирил" (якщо хто не зрозумів, то мова йде про намісника РПЦ, друга Путіна Кирила Гундяєва).

Якщо з РНЄ, ЄСМ, кізяками і московським патріархатом все зрозуміло, то, здавалося б, до чого тут БЮТ? Все просто чернігівські партійці Тимошенко послідовно і тривало відстоювали інтереси РПЦ. У тому ж таки 2008 році вони виступили у чернігівській міськраді з ініціативою скасувати рішення голови Чернігівської ОДА Олександра Лаврика про передачу храму Святої Великомучениці Катерини Українській православній Церкві Київського патріархату. І хоча прапорів "Батьківщини" не було поруч із штандартами Новоросії, але підтримка партії на неформальному і напівофіційному рівні була колосальною. Тому Московський патріархат сьогодні радить своїм служителям культу не поспішати переходити до ПЦУ, а дочекатись результатів Президентських виборів. Надіються на перемогу "їхнього" кандидата.

Blagovist14

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.