bitvazaurozay

НА БУКОВИНІ БРАКУЄ СВЯЩЕНИКІВ ДЛЯ ГРОМАД ПЦУ ЯКІ ПЕРЕЙШЛИ З УПЦ МП

 

Митрополит Чернівецький і Буковинський ПЦУ Данило (Ковальчук) заявив про нестачу священиків у храмах Чернівецької області, які нещодавно перейшли з підпорядкування колишньої УПЦ Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Про це йдеться у його зверненні, яке оприлюднено на Facebook-сторінці "Православні Буковини", пише molbuk.ua.

Митрополит Данило, зокрема, закликав християн "стерпіти якийсь час", поки триває налагодження Богослужінь у парафіях, які перейшли до ПЦУ.

"Просимо вас, гідних християн, в час налагодження Богослужіння на парафіях, які позбавилися московського ярма, поставитися з розумінням до тимчасової нестачі духовенства. Села повертаються, а священиків не вистачає. Тому просимо стерпіти якийсь час", - йдеться у його зверненні.

Він також закликав "шукати по селах чоловіків, які гідні служити Господу Богу у Святій Церкві".

"Чоловіки, хто може прийняти на себе тягар священства, – прийміть заради майбутнього Ваших дітей, нашої Церкви і держави. Ми допоможемо Вам здобути знання, необхідні для служіння в Церкві Богу і людям", - зазначається у дописі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.