bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Французький політолог назвав главу УПЦ КП "найкращим політологом України"30 травня Патріарх Філарет зустрівся у своїй резиденції з французьким політологом Олів'є Ведріном, президентом Continental European Union Club в Києві, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Французький політолог брав активну участь у Євромайдані, підтримував Україну та давав коментарі про місцеві події для європейських медіа та політиків. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження помісної Української Православної Церкви глава УПЦ КП нагородив Олів’є Ведріна орденом святого рівноапостольного князя Володимира III-го ступеня.

"Це для мене величезна честь. Я завжди підтримував Україну в її незалежності, а також завжди підтримував Українську Православну Церкву Київського Патріархату і підтримою російську опозицію, представники якої тут присутні, підтримував та підтримую всіх, хто бореться проти режиму Путіна. Україна - це країна, яка має показати, що європейська модель устрою найкраща. Також тут присутні представники Європейської комісії. Я сприймаю цей орден як схвалення моєї роботи щодо розвитку країни і її співпраці з Європою і це дуже важливий знак того, що я правильно роблю", – сказав Олів’є Ведрін.

Патріарх Філарет роз’яснив причину війни на Сході: "Я думаю, що ви знаєте, що причиною цієї війни є те, що Україна вибрала Європу, а не Росію; Україна обрала свободу і демократію, вона не хоче жити в російському рабстві. Ви бачите, яка свобода в Україні і який режим в Росії. Тому українці свободолюбиві й в рабстві не хочуть бути" – зазначив Святійший Владика. Також Патріарх сказав, що Путін зараз в тяжкому положенні, адже він не думав, що Європа та Сполучені Штати Америки підтримають Україну і він зараз відчуває, що зброєю не переможе і намагається красиво вийти із цієї ситуації, адже просто вивести війська – це означає визнати свою поразку, а припинити війну – це втратити лице перед російським народом.

"Я вважаю, що ви найкращий політолог України, ви надали надзвичайно глибокий аналіз ситуації, яка є зараз в світі", – сказав Олів'є Ведрін. Також французький політолог охарактеризував в основних рисках прес-конференцію 29 травня у Парижі за участю президентів Франції Еммануеля Макрона та Російської Федерації Володимира Путіна.

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату під час розмови зазначив, що зло ніколи не отримувало перемоги, якщо й перемагало, то лише тимчасово, а Бог приведе до перемоги тих, хто на стороні добра.

Завершуючи спілкування Олів’є Ведрін наголосив, що цей орден допоможе й надихатиме його для утвердження в Україні європейських цінностей. Наприкінці зустрічі владика подарував гостям нові друковані видання Київської Патріархії.

Того ж дня глава УПЦ КП зустрівся з головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком. Патріарх Філарет побажав журналістам бути сильними духом, готовими витримати страждання заради правди.

За словами Сергія Томіленка, спілкування з Патріархом було змістовним і щирим, ішлося про випробування, які проходить Україна та українці, про мужніх журналістів, про людей, на чиїх долях позначилася війна. "Святійший вражений силою волі нашого колеги Романа Сущенка, який написав йому із московської в'язниці листа. Каже, що Роман терпить і не кориться несправедливим звинуваченням", – сказав Сергій Томіленко.

Також у розмові Патріарх Філарет відзначив, що про церкву українські журналісти почали писати багато хорошого після подій Євромайдану. Зокрема, коли брама Михайлівського монастиря відчинилася перед майданівцями, яких переслідували силовики. Розповів і про свою відмову керівництву СБУ, яке напередодні вимагало від нього розмістити в церковних приміщеннях своїх снайперів та співробітників нібито для «захисту» Михайлівського собору.
Tags: ЗМІ, Патріарх Філарет
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments