bitvazaurozay

Як Чернігівське єпархіальне управління УПЦ ФСБ завозить кремлівських політтехнологів

Під прикриттям Московського патріархату до України завозять російських політтехнологів   

А потім керівництво цієї церкви каже "А чого це ви нас так не любите?"

Російських політтехнологів напередодні президентських виборів в Україні завозять до України, за запрошенням Чернігівського єпархіального управління, про це повідомив народний депутат Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

Він назвав імена 7 російських політтехнологів: Ніна Клєбанова, Анна Остапчук, Борис Коновалов, Сергій Лукін, Роман Мартін, Олексій Шевченко та Олександр Корольов.

За інформацією Ар'єва це вже не перший раз групу російських політичних консультантів завозять до України. Він також додав, що керівника групи Ніну Клєбанову бачили на з'їзді партії "Батьківщина", де висунули кандидатом у Президенти України Юлію Тимошенко.  Ар'єв також стверджує, що часто цих політтехнологів бачать в офісі народного депутата від "Батьківщини" Валерія Дубіля.

На підтвердження цієї інформації народний депутат вже у наступному дописі докладає копію запрошення від Чернігівського єпархіального управління та відповідні фотографії зі з'їзду Юлії Тимошенко.

На самому листі стоїть дата 2014 рік. Сам Ар'єв пояснює, що «майже усі учасники з цієї групи були закинуті з Росії до України в один час – у липні 2014 року. Тобто за місяць до того, як російські окупаційні війська вдерлись на територію Донбасу».

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.