bitvazaurozay

У НІМЕЧЧИНІ СУДЯТЬ “АФОНСЬКОГО ЧЕНЦЯ” ЯКИЙ ВОЮВАВ НА ДОНБАСІ ПРОТИ УКРАЇНИ

У Вищому земельному суді Мюнхена 27 лютого почався процес над Сергієм Кисельовим, племінником генерального директора ІА “Росія сьогодні” і телеведучого програми “Вести недели” каналу “Росія 1” Дмитра Кисельова, у справі про участь в бойових діях на сході України.

4 лютого Дмитро Кисельов в інтерв’ю для телешоу “ВДудь” представляв свого племінника як людину, яка воювала на Донбасі на стороні “Донецької народної республіки”, потім постригся в ченці на Афоні, а тепер сидить у німецькій в’язниці за статтею про тероризм, повідомляє портал “Релігія в Україні”.
За версією слідства, яке призводить з залу суду RTVI, обвинувачений планував брати участь у збройному конфлікті на сході України, щоб включити до складу Росії частину української території. При цьому сама участь в бойових діях в Донбасі предметом розглядів не є. Баварська прокуратура звинувачує Сергія Кисельова в підготовці злочину, яке загрожувало державної безпеки, і в порушенні закону про контроль над зброєю.

У серпні 2014 року Кисельов проходив бойову підготовку в таборі в Санкт-Петербурзі, щоб воювати на боці самопроголошеної ДНР. За словами сторони звинувачення, тоді він мав при собі автомат Калашникова і пістолет.

Німецька влада почала розслідування стосовно Кисельова в кінці 2017 року. У травні 2018 року поліція отримала європейський ордер на його арешт. Його затримали в Болгарії і депортували до Німеччини. З тих пір він перебуває під вартою.

За даними телеканалу OstWest, Сергій Кисельов прийняв сан священика, приблизно в 1994 році він був висвячений в одному з афонських монастирів, проте немає відомостей про його постригу в ченці. Кілька років він служив в Казанському соборі на Червоній площі в Москві. До Німеччини Кисельов імовірно переїхав в 1996 році і став служити в православних храмах в баварському Інгольштадті і сусідньому австрійському Зальцбурзі.

На сайті Руської Православної Церкви за кордоном (зараз РПЦЗ в складі Московського Патріархату) є його фотографії в одязі священика. У 2010 році один з парафіян храму РПЦЗ в Інгольштадті писав на православному форумі деякі подробиці про Сергія Кисельова, зокрема: “Наскільки я знаю, він склав з себе сан по добрій волі і прийняв іслам … Думаю, що він це не дуже афішує “.

Газета Welt пише, що на сторінці С. Кисельова в соціальній мережі «ВКонтакте» знайшла фотографію, на якій 12 чоловіків позують з прапорами самопроголошеної ДНР. Цей знімок, на якому нібито є Кисельов, зробили в Петербурзі.

На фото також можна побачити логотип клубу під назвою «Імперський легіон». Організація називає себе «православним бойовим братством», яке відстоює «інтереси російського народу на всіх фронтах». За даними Welt, саме члени цієї організації в 2014 році навчали Кисельова навичкам володіння зброєю і ведення бою.

Дядько Сергія Кисельова, телеведучий і генеральний директор ІА «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов, в інтерв’ю в 2016 році і журналісту Юрію Дудю в 2019 році говорив, що його племінник воював на Донбасі і нагороджений навіть якоюсь донецької медаллю.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.