bitvazaurozay

Батюшка крав ікони?

У селі Бережівка на Ічнянщині позавчора вночі сільчани спіймали "на гарячому" місцевого батюшку: крав з церкви ікони.

Батюшка не місцевий, належить до Російської православної церкви, був разом з матушкою. На запитання сільського голови Олександра Кравця відповів, що ікони є його особистими речами ("подарунками"). Вранці там уже була поліція.

У суботу планується сход села по церковній приналежності. "Мабуть, "пацюки" лаштуються давати драла і прихоплюють усе, що влазить у руки" - говорить джерело інформації "Сіверщини".

Згадалося, що ще в 2009 році РПЦ втратила в Чернігівській області першу парафію саме з-за крадіжок ікон. Парафіяни жалілися правлячому архієрею РПЦ, відомому корупціонеру Амвросію але він за певний відкат від попа-мародера почав його прикривати і в результаті зневірені селяни перейшли до УПЦ КП. Саме смішне в цій історії, що продажний московський скот в рясах знову взявся як бачимо за звичну для себе справу — мародерство храмів.

До речі недавно так званий «митрополит Амвросій» Андрій Якович Полікопа збрехав журналістам привівши Жуклю як приклад насильницького захоплення парафій РПЦ. На що можу сказати одне, менше кришувати мародерів треба, діду Андрію і менше брехати на старості років. Як би ти був справжнім архієреєм іробив би як годиться, а не продавався би як повія, то ніхто б від тебе не тікав, а так скоро доведеться пакувати валізи і валити до синів в Софріно на Росію.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.