bitvazaurozay

ФСБ ТА ГРУ РОСІЇ ЗНИЩУЮТЬ НА ДОНБАСІ УКРАЇНСЬКІ ЦЕРКВИ

Спецслужби російської Федерації намагаються впливати на ситуаці в Україні через церкви Московського патріархату та в той же час на тимчасово окупованому Донбасі бойовики змушують українські церкви перейти під юрисдикцію так званої "ДНР". У випадку відмови на священників чинять тиск та лунають погрози.

Журналістам "Закритої зони" телеканалу "Прямий" вдалося отримати ексклюзивний коментар колишнього очільника так званого міністерства культури самопроголошеної ДНР, який відповідав за підпали та інші провокації.

Російські спецслужби планували залучити до провокацій на релігійному ґрунті ветеранів АТО та реальних вихідців з патріотичного середовища. У планах були не лише погрози, а й фізичні розправи.

Напередодні виборів в Україні російські маріонетки на окупованих територіях запланували ще одну провокацію. Влада так званої "ДНР" хоче змусити українські церкви зареєструватись за місцевими законами.

Не переслідують на окупованих територіях лише представників Московського патріархату.

Офіційно на тимчасово окупованих територіях було 36 парафій української церкви, але через тиск, погрози та напади більшість священників покинули домівки та храми. Зараз там залишилось лише три священники.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.