bitvazaurozay

ВІД БЕЗВИХОДІ, – РЕЧНИК ПЦУ НА ВОЛИНІ ПРО НІЧНУ СТРІЛЯНИНУ БІЛЯ ХРАМУ

Священик Свято-Миколаївського храму у Жидичині влаштував стрілянину через відчуття безвиході.

Таку думку в коментарі ІА "Конкурент" висловив речник Волинської єпархії Православної Церкви України, настоятель Жидичинського монастиря Константин Марченко.

Зі слів о. Константина, від самого початку прихильники МП в селі обрали роль серйозних опозиционерів, мучеників, як вони себе називають. Починаючи від опитування в селі щодо переходу до ПЦУ, від парафіяльних зборів, постійно була спроба зіткнути людей між собою. Проте все ж вдавалося уникнути серйозних сутичок.

Щодо нічної стрілянини, яку влаштував священик Свято-Миколаївського храму, то, на думку речника Волинської єпархії ПЦУ, вона сталася через відчуття безвиході.

"Це від безвиході, від того, що немає вже розумних, логічних, чесних аргументів. І замість тих всіх аргументів, які мали бути, просто пролунали ось ці постріли. Якщо чесно, то це велике чудо, тому що вони були на рівні людських очей, і якби вони потрапили в людей (а тут їх було близько 12), то була б дуже велика серйозна біда. Але Бог милував", – зазначив Константин Марченко.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.