bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Що мені м'яко кажучи не подобається в католиках різних мастей

Це те, що вони часто не просто брешуть, а кажуть що чорне то насправді біле, а коли їх припреш до стінки, то починають звинувачувати тебе в агресивності і ще невідомо в чому.

Хлопці, ну сказонув ваш польський кардинал нацист отаке, признайте вже цей факт але ж ні, доводять що він того не казав і що всі хто каже що казав - розпалює ворожнечу. Тобто з ніг на голову.

Що доказує одне, всі релігійні організації з центрами поза нашою державою не є нашими і ніколи не будуть стояти за наш народ, а лише за ті народи де є їх центри. Де багатство ваше, там і серце ваше. Це не пастирі, а найманці, яких поставали сюди чужинці.

Але кота в мішку не сховаєш, він часто показує свої кігті, то московські, то варшавські, а найманці тут же кидаються стрімголов кігтики ті прикрити і хто їх побачив зробити брехунами або ж розпалювачами міжусобиць. Тому будьмо пильні.
Tags: католики, мнение
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments