bitvazaurozay

Карта з релігійними цілями ФСБ в Україні

Створив для вас мапку з релігійними цілями ФСБ в Україні.
На ній географія об'єктів, які планувалось підпалити. До неї додав позначки розташування російських військових частин та військового флоту поблизу місць проведення фсбешних операцій. Також кольорами позначив зони оперативного розгортання військ зазначених військ.

Як вам?
Не дивує відсутність об'єктів нападу в таких містах як Харків чи Дніпро, але присутність Ніжина, Бугаса і Сартани?

Ніжин знаходиться зовсім трошки південніше міжнародної траси М02 та прямо на залізничному вузлі, які сполучають Київ з Росією і по яким, можуть у разі потреби прийти додаткові сили.

Бугас знаходиться прямо на трасі Н20 і зовсім поруч з єдиною залізницею яка зв'язує Маріуполь і решту України.

Сартана це передмістя Маріуполя і зручний плацдарм для захопленням міста, захищений річкою Кальміус.

В Бердянську українські ВМС створюють нову базу для азовського флоту.

Білгород-Дністровський - ворота в бік Румунії, країни НАТО, та контроль за дельтою Дністра.

Святогорськ потрібен не просто для символічного повернення до Слов'янська, а й для встановлення контролю на Юзівським родовищем сланцевого газу.

Вибір Одеси і Маріуполя додаткового пояснення не потребує. Запоріжжя може розглядатись як задача максимум.

Мало не забув про Львів. Дуже важко було б приплести до цього всього українських нациків, якби у Львові не відбулось жодного погрому з такої нагоди.

Кілька слів про самі об'єкти атаки. Серед них очікувано не тільки РПЦ але й католицькі храми, національні церкви вірменів та болгар, та обов'язково синагоги. Все для того щоб створити враження що Кремль тут ні до чого і скажені українські нацики просто мочать всіх без розбору.

Якщо ми звернемо увагу на розташування семи з одинадцяти цілей, ми побачимо що вибрані вони не випадково і по військовому точно. Маріуполь, Бердянськ, Одеса, Білгород-Дністровський, Сартана, Бугас, Чернігів, тобто все крім Ніжина, Святогорська, Львова та Запоріжжя знаходяться не більше ніж за 50 км від російського або придністровського кордону. А це значить що механізованим з'єднанням потрібно буде не більше години на висування.

Звісно підпали церков, синагог і костьолів не означають автоматичного нападу РФ, втім вони дуже точно демонструють де саме російські спецслужби хочуть створити зони нестабільності, яка могла б дати підстави для військових дій.

Сподіваюсь що викладене вище не стане причиною вашої паніки чи тривоги. Насправді це наша можливість підготуватись. Це нагадуванням нам, що для Кремля українські вибори це всього лише чергова нагода знищити нашу державність.

Тримаймо стрій рівним, а голову холодною. Вибори відбудуться за будь якої погоди.

Посилання на мапку: https://drive.google.com/open…

Посилання на список цілей ФСБ: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5739…

Oleksandr Snidalov

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.