bitvazaurozay

ОБЕРЕЖНО! ЧЕРГОВА БРЕХНЯ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ!

Побачивши на прикладі Михайлівки, що влада Москви над свідомістю буковинців розпадається як карткова хатка, а люди масово просинаються від їх гіпнозу і приходять до свідомості, вони взялися до улюбленої теми: плетіння байок і няшних історій, покликаних переконати простих неграмотних, але довірливих людочок.
Такі листівки зараз московські брехуни поширюють по Михайлівці, Глибоці та по тих селах, де бояться, що громада полишить служіння Москві і перейде до Православної Церкви України.
Знову до своїх байок приклітають Святих Отців, щоб надати авторитетності їх агітматеріалу. Реально жаль людей, що подібній дурні повірять. Але ще більше жаль їх, бо люди, прочитавши кілька схожих агіток, взагалі перестануть довіряти життям святих. А за спокусу довірливих людей уже доведеться відповідати на суді Божому!
Що цікаво, цей фейк про "афонських старців" якраз запізнився. Бо саме сьогодні офіційна делегація Православної Церкви України була прийнята на Афоні, де здійснила необхідні зустрічі та взяла участь у Святій Літургії. Цим афоніти затвердили Євхаристійне Єднання Православної Церкви України зі Світовим Православ'ям!
https://cerkvarium.org/…/pershij-ofitsijnij-vizit-predstavn…

 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.