bitvazaurozay

На Черкащині московський піп не захотів відспівати учасника АТО

У селі Матвіївка Чигиринського району на Черкащині дружина померлого воїна і місцевий священик УПЦ (МП) Ігор Коркоц не змогли дійти згоди щодо поховання військового, повідомляє Gazeta.ua.

42-річна Лідія Кириченко каже, що отець Ігор не захотів відспівати її померлого чоловіка - учасника АТО Віталія Козачинського, 37 років. Військовий помер від інтоксикації організму.

— Отець Ігор служить на два села — Матвіївку й Головківку, — розповіла дружина померлого Лідія Кириченко. — Коли чоловік помер, я звернулася до жінки, яка допомагає батюшці. Та зателефонувала до нього. Він відмовив. Пізніше знову пішли до церкви, аби попросити хреста. Але отець Ігор навіть цього не дозволив. Причини не пояснив. Сперечатися не хотілося. Мій чоловік отримав поранення у бою. Довго хворів. Йому зробили три операції. Відмовила печінка. Почалося отруєння організму, від цього й помер.

Віталія відспівав інший священик - 48-річний Олександр Філоненко з ПЦУ, який служить у Чигирині.

— Отця Ігоря особисто не знаю, — каже він. — Але колись, ще при "регіонах", стався неприємний інцидент. Було зібрання священиків різних патріархатів. Розмовляли, аби дружно співіснувати. То отець Ігор "плювався" на Київський, мовляв там служать розкольники. Визнавав лише Московський. Він міг би не відспівати самогубцю, наприклад. А тут зовсім інше. Колись у нас був випадок: злодій заліз в електрощитову на території дитячого садка і його вбило струмом. То російська церква ховала його, як героя.

Три роки тому отець Ігор Коркоц вже потрапляв у конфлікт. Голова села Головківки тоді звинуватила його у самозахоп­ленні поля та урожаю.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.