bitvazaurozay

У Чернігові відділять частину кладовища для мусульманських поховань

У Чернігівській області розділять цвинтар на прохання мусульман, які звернулися до місцевої влади з ініціативою про можливість збереження і дотримання ними своїх традицій. Представники найбільших в області національно-культурних товариств нещодавно озвучили свої побажання під час зустрічі з заступником голови Чернігівської обласної адміністрації Наталією Романовою. Тема зустрічі була окреслена як обговорення співпраці з метою спільного розвитку регіону, повідомляє Іslam.in.ua.

Усі присутні були одностайні в ідентифікації себе як українського народу, але також згадали про існування проблем і потреб національних спільнот. Зокрема, представники мусульманської громади попросили посприяти у створенні для них окремої ділянки на кладовищі.

«Хотілося б, щоб нам виділили, точніше відділили частину землі на «Яцево». Адже у кожного віруючого є свої традиції й обряди», – зазначив Іскандер Велієв, керівник «Конгресу азербайджанців Чернігівської області».

Також усі громади були одностайні в думці про необхідність виділення єдиного для всіх приміщення для проведення своїх заходів, демонстрування національної символіки. Як тимчасове рішення – їм пообіцяли зали художнього музею.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.