bitvazaurozay

На Львівщині вже 10 парафій УПЦ МП із 60-ти приєднались до помісної Православної церкви

Ще три парафії УПЦ МП на Львівщині перейшли до Православної церкви.

Свято-Георгіївський кафедральний собор у Львові. Фото: upc.lviv.ua

У Сокальському районі Львівщини ще три релігійні громади УПЦ МП приєдналися до складу помісної Православної церкви. Про це повідомили у Сокальській РДА, передає Zaxid.net.

Зокрема, 22 січня перехід до помісної Православної церкви підтримала парафія Св. Безсребреників Косми і Дем`яна села Корчів. Наступного дня, 23 січня, до ПЦУ перейшли парафії Св. Михаїла села Михайлівка та Св. Покрови села Піддубне.

Загалом на Сокальщині вже шість парафій МП приєднались до помісної Православної церкви. Нагадаємо, що раніше у Сокальському районі перейти до ПЦУ вирішили релігійні громади Великих Мостів, Карова та Угнева. Таке рішення також прийняв найбільший храм УПЦ МП на Львівщині – церква Петра і Павла у Жовкві, а також церкви УПЦ МП у селах Піщани, Верчани (Стрийський р-н) та у селі Шандровець, що на Турківщині.

Загалом на Львівщині вже 10 парафій УПЦ МП із 60-ти приєднались до помісної Православної церкви. Процес переходу церковних громад УПЦ МП до ПЦУ триває по всій країні.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.