bitvazaurozay

Запорізький митрополит УПЦ МП прокляв главу Новомиколаївської райдержадміністрації

Різке звинувачувальне послання з прокляттями направив в середині січня Володимиру Гряністому, голові Новомиколаївської районної держадміністрації Запорізької області України, відомий своїми різкими висловлюваннями і вчинками, що викликають скандали в ЗМІ, митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на credo.press

Митрополит Лука дорікає чиновниу, що той, в порушення Конституції України, схиляє і залякує духовенство УПЦ МП в Новомиколаївському районі, домагаючись його переходу в ПЦУ.

Московський митрополит звинувачує главу райдержадміністрації в зраді Церкви "заради« сочевичної юшки » і подачок від можновладців, під впливом безперервного потоку брехні із засобів масової дезінформації". Він називає Володимира Грінястого "морально слабкою людиною, не здатною цінувати свою людську гідність".

Керуючий Запорізькою єпархією УПЦ МП пророкує, що главу адміністрації спіткає "духовна смерть", його рід буде проклято і його нащадків спіткає покарання.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.