bitvazaurozay

"ТЕМНИЙ БІК КРЕМЛЯ": ХАКЕРИ ДІСТАЛИ 175 ГІГАБАЙТ РОСІЙСЬКИХ ДОКУМЕНТІВ ПРО ВІЙНУ НА ДОНБАСІ ТА РПЦ

Серед документів – матеріали про фальсифікацію історії аварії в ОРДО у 2014 року малайзійського "Боїнга", що здійснював рейс МН17

Проект Distributed Denial of Secrets оприлюднив 175 ГБ документів з Росії, отриманих шляхом хакерських зломів і витоків інформації. Про це повідомляє The New York Times.

"Група прихильників відкритості в п'ятницю опублікувала величезну колекцію зламаних і отриманих в результаті витоку інформації документів з Росії", – йдеться в повідомленні.

Матеріали проливають світло на війну, яку веде РФ в Україні, а також на зв'язки між Кремлем і Російською Православною Церквою. Вони вже були опубліковані раніше в Росії, Україні та інших країнах, проте вражає сам обсяг архіву – 175 гігабайт, йдеться в повідомленні.

Основні файли архіву під назвою "Темна сторона Кремля" включають "сотні тисяч повідомлень і файлів російських політиків, журналістів, олігархів, релігійних діячів і націоналістів/терористів в Україні".

Як зазначається, серед документів є об'ємний масив матеріалів з МВС Росії, які WikiLeaks відмовився публікувати 2016 року. Крім того, представлено багато електронних листів та інших матеріалів з Росії, отриманих хакерської групою "Шалтай Болтай"; документи російської компанії з експорту зброї "Рособоронекспорт", а також матеріали про фальсифікацію історії краху на тимчасово окупованій території Донецької області 2014 року малайзійського "Боїнга", що здійснював рейс МН17.
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.