bitvazaurozay

НА ОДЕЩИНІ ВЖЕ ДРУГА ГРОМАДА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО ПЦУ

Свято-Покровська громада селища Сарата Одеської області на чолі з настоятелем Владиславом Шіманом 26 січня вийшла з УПЦ МП та перейшла Православної Церкви України.

Про це повідомляє Одеська єпархія ПЦУ на своїй Фейсбук-сторінці.

«Біля храму у місцевому будинку культури зібралося більше п'ятьох сотень людей, Селищний голова Нєгодяєв Анатолій Леонідович, Голова Районної Державної Адміністрації Лобан Антон Анатолійович, депутати районної та селищної рад майже в повному складі, які є парафіянами єдиного в селищі Свято-Покровського храму.

Після виступу настоятеля отця Владислава всі присутні практично одноголосно прийняли рішення про перехід релігійної громади в лоно Православної Церкви України», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, це вже друга парафія УПЦ МП на Одещині, яка перейшла до ПЦУ. Першими в області до ПЦУ приєдналися парафіяни Свято-Димитріївського храму села Пужайково Балтського району.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.