bitvazaurozay

На засіданні Синоду Болгарської Православної Церкви ледь не побилися через Україну

Пішла жара!

На засіданні Синоду Болгарської Православної Церкви чуть не побилися через Україну. А все тому, що Патріярх Неофіт чітко став на позицію визнання автокефалії ПЦУ.

Йому опонували три єпископи БПЦ, яких авторитетне видання Faktor.bg прямо називає агентами Кремля. Це владики з Відіна, Ловеча й Варни.

Патріярх Неофіт говорить просто: є незалежна держава - повинна бути й автокефальна церква. Тоді як промосковські владиченьки співають про "цілісність кордонів (??) Московської патріярхії".

Ситуація в Синоді БПЦ воїстину драматична: проукраїнська більшість зберігається лише в кілька голосів.

Щоправда, в уряді Бойко Борисова є певні важелі проти українофобів. Єпископат БПЦ торгується з урядом за впровадження постійних зарплат для православних кліриків - як державних службовців. Якщо згадана трійця буде "'бикувать", зарплат мабуть не побачать...

Тим часом, Патріярх Неофіт йде далі й виказує згоду на підтвердження Македонської автокефалії - як це планує Вселенський патріярхат.

Що в цей час робить Україна? А нічого.

Готується до інтронізації Епіфанія та скоса подивляється на 90-річного ювілянта, який не квапиться ліквідовувати УПЦ КП. Той уже розіслав по єпархіях ПЦУ циркуляр, яким вимагає поминати себе як діючого патріярха - перед іменем Блаженнійшого Митрополита Епіфанія.

Гра, судячи з усього, не закінчена. І цим вже скористалися структури РПЦ в Україні, загальмувавши переходи до ПЦУ. Москві як повітря потрібен новий "Димитрій Ярема", іменем якого будуть руйнувати основи Помісної Церкви.

І тут нестабільна проукраїнська більшість у Синоді БПЦ може зазнати повного фіяско. Бо СПРАВИ треба доводити до кінця.

Печатка УПЦ КП має бути ліквідована.

Леонтій Носенко

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.