bitvazaurozay

Глава Кіпрської Православної Церкви сподівається на співслужіння з главою ПЦУ

Кіпрська Православна Церква, яка входить до сімейства автокефальних Православних Церков світу, планує визнати митрополита Епіфанія як предстоятеля Православної Церкви України. Про це заявив архієпископ Кіпрський Хризостом, предстоятель Кіпрської Церкви, повідомляє Сerkvarium.org.

«Настане час, коли кир Епіфаній відвідає Кіпр і буде співслужити», – цитує Хризостома грецьке видання «Світло Фанару».

Очільник Кіпрської Церкви каже, що чув заяву митрополита Епіфанія про бажання встановити сопричастя і відповів, що це природньо. Він також зауважив, що Епіфаній вже бував на Кіпрі, добре знає місцеву ситуацію та володіє грецькою мовою.

Таку відповідь архієпископ Хризостом дав митрополитові Елпідофору Константинопольського Патріархату, який перебуває з візитом у Православній Церкві Кіпру. Елпідофор подарував Хризостому свою нещодавно опубліковану книгу про візит Вселенського патріарха Варфоломія до України в 2008 році.

Також очільник Кіпрської Церкви заявив, що вважає Вселенську Патріархію Матір’ю-Церквою, і підкреслив, що «підтримує прекрасні відносини з Фанаром, які він збереже попри будь-які труднощі».


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.