bitvazaurozay

Category:

ПРОЦЕС ТРИВАЄ: ВЖЕ 100 ПАРАФІЙ УПЦ МП ПЕРЕЙШЛИ ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Вже 100 парафій Української православної церкви Московського патріархату перейшли до ПЦУ після Об’єднавчого собору 

Відповідна інформація слідує з інтерактивної карти переходів ТСН.ua.

Так, найбільш активним регіоном, де парафії УПЦ МП переходять до ПЦУ, є Вінниччина. Загалом же найактивніше це роблять громади на заході та в центрі України, на Сході, Півдні та Півночі, а також у Київській області така активність значно нижча.

Останніми до першої сотні на Водохреще, 19 січня, до ПЦУ приєдналися релігійні громади села Стуфчинці (Хмельницька область), села Головчинці (Хмельницька область) та міста Хмельницький (парафія на честь св. Іоанна Богослова).

Шлях до приєднання парафій московського патріархату до Православної церкви України розблоковано. Верховна Рада ухвалила закон, який встановлює єдину процедуру переходу та значно спрощує бюрократичну тяганину.  

Глава УПЦ МП Онуфрій втратив статус Київського митрополита. Сама ж УПЦ МП за рішенням Верховної Ради мусить змінити назву та перейменована в РПЦ в Україні. 

Після проведення собору в різних регіонах України розпочались переходи парафій із УПЦ МП до ПЦУ. Найбільша кількість переходів у Вінницькій області. Також є переходи парафій у Дніпропетровській області, що є першим фактом на території Лівобережної України. 


https://tsn.ua/ukrayina/proces-trivaye-vzhe-100-parafiy-upc-mp-pereyshli-do-pravoslavnoyi-cerkvi-ukrayini-1282779.html?fbclid=IwAR1jcTpgD_WEqis0Z_d4c2Dn0C6R6NxvCw-78GfDyvXNCvadZwKO6O4wDVQ

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.