bitvazaurozay

Оленівка - продовження

Отже, сьогодні московський піп Олександр Гладиш, що живе у Ніжині, а окормляється ув Оленівці та Берестовці, зібрав своє "воїнство"у хустках - зо два десятки бабів. Дві години вони викричалися на вчителя - рухівця Бориса Мазура, звинувачуючи його навіть у тому. що за пляшку горілки сільський п'яничка приніс йому ...голову Лєніна (під час декомунізації)... О, по селах ще лишилося багато матеріалу для гоголівського штибу повістей.


Хлопці зі "Свободи" та С14 мирно стояли окремим гуртком біля церкви і їх роль у всіх цих процесах перебільшена промосковським архієпископом Климентом (Вечеря).


Коли баби витряслися злобою на диво незворушному Борису Мазуру - всі бажаючі зайшли до храму, бо якраз приїхав благочинний української Церкви о. Сергій Чечин, а двері храму були відкриті. Замків ніхто не ламав!


Отець Сергій відслужив молебень і повідомив, що на Водохреща служитиме в цьому храмі літургію та святитиме воду. Московський попик тим часом кудись здимів. 


Оленівці навісили на двері свого замка та й з миром розійшлися.
Душі оленівців Панька Куліша та Ганни Барвінок, певно, радуються в чертогах Господніх...

Vasyl Chepurny

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.