bitvazaurozay

Category:

ПАРАФІЇ МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОРОСІЙСЬКІ ПОЛІТИКИ


НА ВІДМІНУ ВІД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ДЕ ВЖЕ ПЕРЕЙШЛО КІЛЬКА ПАРАФІЙ ВІД МОСКОВІЇ ДО НОВОСТВОРЕНОЇ ПЦУ, НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ІНША СИТУАЦІЯ.

Від часу утворення Православної Церкви України в Чернігівській області не тільки не перейшло жодної парафії з церковно-політичної інституції Московщини — РПЦ (хоча, за інформацією з достовірних джерел, бажаючі є — як серед громад, так і серед священослужителів), а навпаки відбувається тиск на південні парафії, які все ще перебувають в лоні автокефальної ПЦУ. Про це повідомили на своїй сторінці у facebook С14.

«Рускій мір» чинить тиск на парафіян і настоятелів у Варві, Дігтярях Срібнянського району та братію Свято-Вознесенського монастиря у Редьківці Прилуцького району.

Ну, воно й не дивно, коли такі нардепи, як от, приміром, Валерій Дубіль (ліва й права рука Юлії Тимошенко) активно підтримують релігійно-політичну московію на Чернігівщині. Та й не лише у цьому краї. Як ми вже повідомляли, цей політик нещодавно відвідав у Тернопільській області Почаївську лавру, де, за словами тамтешніх «святих отців», пообіцяв надавати їм всіляку підтримку. 

Як нам стало відомо, прибічники московщини активно почали роз`їжджати по населених пунктах Чернігівської області, де розташовані церкви московського патріархату і також обіцяють реальну підтримку у доцільності знаходження парафій під патронатом російського загарбника. Не дарма ж, сам путін минулоріч підкреслив, що в церквах України (московських) «ми будемо впроваджувати певних осіб під певним прикриттям».

Тож вже й не дивно, як днями, наприклад, у село Вихвостів Городнянського району завітав політик Артур Зінов`єв, який донедавна перебував у партії «Наш край», а нині в іншій політичній структурі — «Розумна сила». Тут настоятелям місцевої церкви від московщини він пообіцяв як і Валерій Дубіль, теж свою і не тільки свою, всебічну підтримку. А на підтвердження цього ще й додав у своєму паблік-акаунті у Фейсбук кілька фотознімків. Та ось дивно: вже за добу ці фотографії звідти були видалені. Хтось, напевно, підказав Артуру Зінов`єву це зробити, бо вже дуже яскраво вони свідчили не лише про лояльність до московської церкви… А попереду ж знову вибори.

Своє нейсприйняття до УПЦ Київського патріарахту він демонстрував публічно і раніше, і навпаки, усіма засобами захищав і захищає присутність московської церкви на теренах Чернігівщини. А щоб не врізалися в очі справжні наміри та дії цього пана, він в кожному населеному пункті, де є московські церкви, відвідує ще й «соціальні» заклади, як от дитячі садочки, будинки культури тощо. Тут він дарує вже не від «Нашого краю», а начебто ж від «Розумної сили», а, може, ще й від когось, всілякі подаруночки: діткам — цукерочки, а молоді — знаряддя для дозвілля…

Нагадаємо, що цей добродій на початку 2017 року був затриманий поліцією під час отримання ним неправомірної вигоди. Читайте про це детальніше ТУТ.

І нарешті стає зрозумілим, чому цей громадський діяч так захищає московську церкву! Виявляється, тесть Артура Зінов`єва, Мирон Ковалевський служить настоятелем церкви Московського патріархату, яка розташована у м.Городня. Ще до російської загарбницької війни священик Мирон спільно з проросійськими козачками організовував у цьому райцентрі релігійну ходу, звичайно, під російським триколором.

Отець Мирон — у центрі

Отець Мирон — у центрі.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.