bitvazaurozay

На Волині священик та бандити РПЦвУ тримали у заручниках голову сільради

В селі Бронниця Камінь-Каширського району, що на Волині, невідомі особи під керівництвом священнослужителя РПЦ в Україні заблокували в сільській раді голову та секретаря. Вони вимагали списки людей, які проголосували за те, аби їхня церква перейшла в Православну Церкву України.

Інцидент стався увечері 15 грудня.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила місцева жителька пані Галина, передає РІСУ.

З її слів, в селі зібрали підписи про перехід із РПЦ в Україні ( колишня Українська Православна Церква Московського Патріархату) в Православну Церкву України. 750 людей проголосували “за”, 167 – “проти” або ж не голосували взагалі.

Так як 82% прихожан виступили за перехід в ПЦУ, зібрали сесію сільради, проголосували рішення про перехід та приєднання церкви. Проте це не сподобалось місцевому священнослужителю.

“О 17:40 московський батюшка взяв два десятки людей, схожих на бандитів, приїхав і заблокував голову сільради і секретаря в приміщенні. Вимагають списки тих, хто проголосував за приєднання церкви, а також вимагають скасувати рішення”, – розповіла жінка.

Як повідомив сільський голова Брониці Петро Кошелюк, кілька десятків чоловіків на чолі зі священником Сергієм Голодюком заблокували його та секретаря в приміщенні сільради, звинувачуючи в тому, що він сприяє переходу громади в Православну Церкву України.

“Вони кажуть, що я підпис поставив за перехід в Українську Церкву, то значить я сприяю. Але я підписався “за” як громадянин, житель села, а не як голова! Вимагали в мене списки тих, хто проголосував “за”, але вони в людей на руках. Домовились, що завтра їх їм покажемо”, – каже Петро Кошелюк.

З його слів, поліція прибула до сільради близько 19:00, після чого його та секретаря ради відпустили.

Зі слів жителя Каменя-Каширського Богдана Козіка, священика РПЦ в Україні до таких підбурив місцевий житель, який має офіційно зареєстровану вогнепальну зброю кількох видів. Цей чоловік нібито заявив, що громада увійде до ПЦУ “лише через його труп”.

“Цей промосковський “терорист” возить заробітчан на Росію та до тимчасово окупованого Криму”, – повідомив Козік у Facebook.

Згодом стало відомо, що в приміщенні сільської ради відбулася розмова священика та групи прихожан місцевого храму із головою та секретарем сільради.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.